Герольдмайстер

Украина, г. Киев, ул. Бориспольская, 17-в (044) 586-48-14, 586-48-15 sales@heroldmaster.kiev.ua

Производственное предприятие

Законодатель стандартов в области сувенирно-наградной продукции

»

Спеціальний проект до дня відзначення Чорнобильської катастрофи


Шановні співвітчизники!


Ми пам’ятаємо, що 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталося два вибухи, які сповістили світ про трагедію. Цей день записано чорними літерами в історію людства, і немає на Землі жодної людини, яку б не торкалась дана проблема. За визнанням майже всіх екологічних і правозахисних організацій Землі, катастрофа на Чорнобильській АЕС є найбільшою катастрофою 20 сторіччя.

У 2011 році мине вже двадцять п’ять років з дня катастрофи, але боротьба продовжується і триватиме ще незліченну кількість років. Звичайні мешканці нашої країни майже не знають імен тих, хто віддавав своє життя, рятуючи світ від трагедії, багатьох героїв немає в живих, а ті хто вижив не отримують гідної підтримки і уваги з боку держави.

Сьогодні ми живемо у відносній безпеці, але не усвідомлюємо, що й зараз тисячі людей невпинно працюють, борються з наслідками катастрофи – це безпосередньо ті, хто обслуговує чорнобильську зону відчуження, а також лікарі, науковці, екологи, які намагаються мінімізувати шкідливий вплив радіаційного забруднення.

Наша мета – не дозволити забути імена справжніх героїв Людства. Хоча б в річницю трагедії представники вищих органів влади, політики, керівники всіх організацій, які безпосередньо стосуються цієї трагедії повинні від імені українського народу нагородити героїв.

Виробниче підприємство «Герольдмайстер» мало за честь виготовити нагороди для відзначення тих, хто боровся з подоланням катастрофи. Ми пропонуємо нагороду, яка відзначить Героїв.Вартість комплекту 72 гривні з врахуванням ПДВ.
Увага! Тираж виробів обмежений!
З повагою, виробниче підприємство «Герольдмайстер».