Герольдмайстер

Украина, г. Киев, ул. Бориспольская, 17-в (044) 586-48-14, 586-48-15 sales@heroldmaster.kiev.ua

Производственное предприятие

Законодатель стандартов в области сувенирно-наградной продукции

»

День Ліквідатора


Шановні співвітчизники!


Ми пам’ятаємо, що 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталося два вибухи, які сповістили світ про трагедію. Цей день записано чорними літерами в історію людства, і немає на Землі жодної людини, яку б не торкалась дана проблема. За визнанням майже всіх екологічних і правозахисних організацій Землі, катастрофа на Чорнобильській АЕС є найбільшою катастрофою 20 сторіччя.

Сьогодні ми живемо у відносній безпеці, але не усвідомлюємо, що й зараз тисячі людей невпинно працюють, борються з наслідками катастрофи – це безпосередньо ті, хто обслуговує чорнобильську зону відчуження, а також лікарі, науковці, екологи, які намагаються мінімізувати шкідливий вплив радіаційного забруднення.

Наша мета – не дозволити забути імена справжніх героїв Людства. Хоча б в річницю трагедії представники вищих органів влади, політики, керівники всіх організацій, які безпосередньо стосуються цієї трагедії повинні від імені українського народу нагородити героїв.

Виробниче підприємство «Герольдмайстер» мало за честь виготовити нагороди для відзначення тих, хто боровся з подоланням катастрофи.

Ми пропонуємо нагороду, яка відзачить Героїв:

Чорнобиль 1986

До комплекта входить знак та посвідчення.

Вартість комплекта 72 грн.