Герольдмайстер

Украина, г. Киев, ул. Бориспольская, 17-в (044) 586-48-14, 586-48-15 sales@heroldmaster.kiev.ua

Производственное предприятие

Законодатель стандартов в области сувенирно-наградной продукции

»

Нагороди Вашого міста!

Шановний голова!

Нагорода – це символ найвищого ступеня поваги та вдячності людині за її самовіддану працю, яку вона виконує на благо держави. Кожне місто має положення  про нагороди та почесні звання: «Почесний громадянин», «За заслуги перед містом», «Почесна відзнака голови», котрі в свою чергу заохочують та стимулюють працівників підприємств, установ та організацій до плідної праці в ім’я розвитку економіки та соціальної сфери, збагачення національної, інтелектуальної і культурної спадщини, плідну громадську діяльність.

 

Виникає питання: «Де виготовити якісні нагороди за розумну ціну?». Адже ці люди достойні бути відзначеними нагородами високого ґатунку. Виготовити та розробити нагороди допоможе виробниче підприємство «Герольдмайстер», Лідер в галузі виробництва нагородно-сувенірної продукції. За 15 років плідної праці було виготовлено більше 500 найменувань міських нагород, від великих міст до селищних рад. 

Цей лист адресований саме Вам, від Вас залежить якого рівня якості нагородами будуть відзначені громадяни Вашого міста, які, не зважаючи на усі складності в житті, сумлінно виконують свої обов’язки – брошкою, яку вони покладуть на поличку, чи витвором мистецтва за усіма стандартами фалеристики та геральдики, яку будуть носити з гордістю та щирою вдячністю.